Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet attól valakinek gombás...

Lehet attól valakinek gombás fertőzése hogy nem váladékozik? Mert arra gyanakszok de nincs semmi féle váladék. És milyen egy ilyen fertőzés? És mitől lehet elkapni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok.
2009. jan. 24. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehetsz ha nincs jele.piros kis pöttyöknek kell lennie a hímvessződön. ezt lehet kezelni canesten krémmel ami vény nélkül kapható 990Ft körül van.El lehet kapni lánytól (ha ő is gombás), meg ha koszos kézzel nyúlsz magahoz (pisilés előtt ajánlatos kezet mosni,meg persze utánna is). én ennyit tudok, remélem tudtam segíteni!
2009. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát lánytól nem kaptam el...És nem piros hanem fehér pötyök vannak a herezacskón és a hímveszőn és viszket és láttom rajta hogy terjed...Akkor mi ez?:S
2009. jan. 24. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem már azóta elmentél dokihoz!!!Lánytól csak úgy lehet gombás fertőzést elkapni,ha vhol a hímvessződ meg volt sérülve...na meg ha nem is kapod el akkor átadhatod,tehát rajtad nem jön ki csak a partnereden....de szerintem ez amit írtál,ez nem gomba.....
2009. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!