Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viszketést érzek égesz tavassz...

Viszketést érzek égesz tavasszal és nyáron az egész testfelületen, de inkább a végtagokon főleg a reggeli időszakban. Ősszel és télen teljesen elmúlik és tünetmentes. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Már felkeléskor bent a lakásban érzem a kínzó vakarni vágyást, főleg a lábaimon, kezeimen. Nem tudom mire lehetek allergiás. Próbáltam másik lakásban aludni, de ott is előjön. Már előre félek, hogy jön a tavasz :(
2011. márc. 11. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Allergia vizsgalatra meg nem gondoltal?
2011. márc. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, a többiek eseteiből szeretnék "táplálkozni". Voltam 10 éve allergia teszten, megállapitották, hogy fűfélék, állatszőr, stb allergiám van, de amit felirtak gyogyszer, 3 évig szedtem naponta. Akkor még csak orrfolyás miatt küldtek el, de az idővel meg is szűnt.
2011. márc. 11. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégis honnan a manóból találjuk ki, hogy mire vagy allergiás, vagy mi más okozhatja?
2011. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon rossz helyrol szeretnel "taplalkozni", mivel ahany testi szerkezet, annyi fajta, s ahany szemelyiseg, annyi tipus,

tehat nincs ket teljesen egyforma ember!

2011. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!