Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenéztem egy lámpával a...

Lenéztem egy lámpával a torkomba, mit láttam?

Figyelt kérdés
Sárgás fehér,mintha valami csont lett volna. Létezik? Az milyen csont? Vagy mi az?
2011. márc. 11. 22:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Huhh szimplán gégefedő, mostmár rájöttem, de tegnap valahogy másképp nézett ki:D

Köszi a segítséget, már a srácos link is valamelyest megnyugtatott, de nem aludtam valami jól, nem is mertem inni tegnap este:D

Ugye a videókon van rajta ilyen piros véres "hús" borítás, az enyémen, pedig tegnap nem volt semmi, tényleg mintha egy csupasz csirkecsont megállt volna, nagyon ilyesztő volt:D

hipochondria-t meg ne is mondd :D Gondoltam már rá, hogy néha beképzelek ezt azt, például amikor nézem a discovery-n a Dr.G-t, ilyen boncolós műsor, mindig elkezd fájni ott, ahol a betegnek volt a gond, amiért meghalt :D


Tényleg köszönöm!!

Ma sikerült képet készítenem:)


[link]


[link]

2011. márc. 12. 10:36
 12/12 anonim ***** válasza:

Ritka,hogy valaki meg tudja mutatni a gégefedőjét.Ha kitátom a szám és jól kinyújtom a nyelvem,én is látom!

[link]

2015. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!