Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenéztem egy lámpával a...

Lenéztem egy lámpával a torkomba, mit láttam?

Figyelt kérdés
Sárgás fehér,mintha valami csont lett volna. Létezik? Az milyen csont? Vagy mi az?
2011. márc. 11. 22:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
57%

csirkecsont

a nemreg elfogyasztott csirkepaprikas okozhatta

nem lesz semmi gond nyugi :)

2011. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, hogy nem rendellenesen oda került dolog:D

Szóval a nyelvcsontomat láthatom? Vagy milyen csont látható ilyen egyszerű vizsgálatnál? Ez normális? 98%-ban biztos vagyok, hogy az csont.

2011. márc. 11. 23:01
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja nem, nyelvcsont nem hiszem, hogy lehet.Gégefedő?
2011. márc. 11. 23:06
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Talán a gége fedő porcot láthatom.Igen, ilyesmi! Az normális, hogy ezt én látom,szimpla szájtátással?

Így nem tudok elaludni szerintem, amíg nem tudom mi az..:D

2011. márc. 11. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=dxsUUhkOvT0


Itt a srác "megmutatja" a gégefedőjét... Igen, lehet látni szájon át...

2011. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De nyugi, ha nem fáj a torkod, nincsenek nyelési panaszaid, akkor tuti, hogy semmi bajod nincs... :D
2011. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem amúgy nincsenek panaszaim, maximum, hogy tök hangosan iszom, de az lehet, hogy nem ettől van:D


Azért nem kell, hogy ennyit erölködjek, mint a srác a videóban, inkább ilyesmi, mint a csajnak az elején.*

Nekem nem piros amúgy, hanem rendes csontszínű, törtfehér.Ez lehet, hogy azért van, mert most pont fáj a torkom(begeg vagyok, elkaptam valami nyavalyát a héten) és gennyes vagy ilyesmi, tehát ez a szín sem rendellenes?


*a csaj a videóban:

http://www.youtube.com/watch?v=GBKwzE0L7hE&NR=1

2011. márc. 11. 23:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem vagyok gégész... Azonban az is tuti, hogy betegségtől is változhat a szín: van, akinek a nyelve lesz fehér lepedékes, ha beteg.


Ja, meg egyszer én is így nézegettem a torkomat, és észrevettem, hogy valami fehér cucc van a torkom hátulján, a nyelvem tövén, meg végig le... Beparáztam, hogy mi a rák lehet; aztán rájöttem, hogy joghurtot ettem előtte... -.-


Amúgy meg nem hiszem, hogy ez rendellenes lenne, illetve ha az lenne, akkor tuti lenne más tünete is. Szerinted hányan nézegetik a gégefedőjüket (sokan azt se tudják, hogy hol van); és veszik észre, hogy más színű? :) Ne ess abba a csapdába, hogy túl sokat csekkolgatod magad, mert aztán jön a hipochondria, amiről tudnék mesélni.. :D


Mindenesetre ha nagyon zavar, és tényleg stresszel, meg nem tudsz miatta aludni, elmehetsz a dokidhoz, vagy a fül-orr-gégészhez (nem kell beutaló), és megmutathatod neki.

2011. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vagy ilyesmit láttál?


[link]


Mert ez meg mandulakő (tonsillitis).

2011. márc. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...bár ez meg ugye a mandulán van.
2011. márc. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!