Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy szemölcsöm a hátamon....

Van egy szemölcsöm a hátamon. Nagyon fájna, ha megkérnék valakit, hogy vágja le ollóval?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 02:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

áááááááááá.... én rosszul lettem :S


Ne csinálj ilyen baromságot!


Bőrgyógyász leszedi!


Miért nem mész dokihoz?

2011. márc. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Erre a válasz engem is érdekelne, bár nem a fájdalom szempontjából, hanem inkább abból, hogy lehet-e bajom belőle. Egy éles késsel pár másodperc alatt le lehetne szedni egy szemölcsöt, ahelyett, hogy egy fél napot az ember elvesztegetne orvosra.
2011. márc. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Leleht szedni valóban! De ha elrákosodik vagy elmérgül,akkor mit csinálsz?
2011. márc. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha már megkérsz valakit, akkor az orvos legyen!! Nem is a leszedés a fő gond, hanem utána esetleg az utókezelés, nehogy elfertőzödjön! És az se árt, ha megvizsgálják, hogy jóindulatú volt-e
2011. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon fájna igen...

Különben meg van "töve",ami a bőr alatt maradna,és az valóban elfajulhat rosszindulatúan,ha a tetejét levágod.

Különben ha végigjárod az utat a levételig (bőrgyógyász stb..)akkor érzéstelenítés mellett 5 perc alatt kimetszik,elküldik szövettanra,1 hét múlva varratszedés.

Nem is értem mit parázol,ha a hátadon van,észre sem fogod venni a műtétet.

2011. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaja, én is úgy tudom hogy a szemölcs nem csak annyiból áll, amit te a bőrödön látsz, hanem mélyebben van a töve, és azt az egészet ki kell vágni. Szerintem is dokira bízd az ilyet.
2011. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
O R V O S H O Z M E N N I ! ! ! ! ! ! ! !
2011. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szemölcsöt még vakargatni se ajánlott, nemhogy levágni ollóval.... Az egyik válaszoló írta, hogy nem csak annyiból áll, amennyit te látsz belőle. Van, amikor a bőrfelszín alatt centiméter mélyre is lenyúlik. Elfertőződhet, elrákosodhat, arról nem is beszélve, hogy vérzés szempontjából kiszámíthatatlan.
2011. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

07:36-nak van igaza, tehat ezt jard vegig.

Egy ismerosem csak elvakarta, es rossz indulatu lett!

2011. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nehogy levágd!! még rákos is lehetsz tőle..orvossal szedesd le..
2011. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!