Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mutató a középső és néha a...

A mutató a középső és néha a gyűrűs ujjamról is hámlik a köröm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az említett kényes területeken több hónapja úgy jön le a köröm , mintha hámlana. Van hogy a hüvelyk ujjamról is, de arról csak ritkán. Olyan hogy a másik körmömmel be tudok alá nyúlni és így le tudom húzni. Nem az egészet, csak így kis darabokat. Elég kellemetlen, mert csúnya is, meg zavar is.

Elég gyenge körmeim vannak annak ellenére, hogy állandóan körömlakkozom. Tudnátok segíteni, hogy mit csináljak, hogy elmúljon? Állítólag valami vitaminhiány, de nem tudom milyen. Körömápolóval is szoktam kenni,d e az se segít:SS:


2011. márc. 13. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is hagyd abba a körömlakkot, mert lehet arra vagy érzékeny.

Másodsorban sürgősen csináltass egy vérképet. Vagy házidokihoz menj, vagy bőrgyógyászhoz.

2011. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vérképeeeet????? azt miért?
2011. márc. 13. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Például azért, mert egyes hiánybetegségek látszanak az eredményeken, és célzottan lehet kezelni.


És azért, mert állhat mögötte komolyabb probléma is. Nem ijesztgetni akarlak, de ha hullik a hajad, vagy potyog a körmöd, vagy vérzik az ínyed (tudom, hogy neked csak körmöd potyog) akkor ki kell zárni ezt-azt, például valamilyen mérgezést.

2011. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy esetleg nem dohányzol, kisdrágám?
2011. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!