Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez tegnap?

Mi lehetett ez tegnap?

Figyelt kérdés
Tegnap apa odahívott magához,mire én nagyon elkezdtem félni.(előtte összevesztem anyával...)Fölvettem az ölembe a kutyámat,mert akkor biztonságban éreztem magam.De apa azt 'parancsolta' hogy "-tedd le azt a dögöt!"és erre én minden ok nélkül egy 'félek' felkiáltással berohantam a szobámba.kapkodtam a levegőt és nem kaptam levegőt miközben sírtam.még sosem volt velem ilyen,még ha nagyon félek sem.biztos hogy nem pánikroham,utána néztem.hiszti sem lehetett,annak nálam más tünetei vannak.
2011. márc. 14. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15(:
2011. márc. 14. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:
a biztos hogy nem pánikrohamot honnan vetted?(gondolom netről-.-) mert ez ám pánikroham...kb mindenkinél kicsit eltérően mutatkozik,nálam pl van pont ilyen formája is mint amit leírtál...ha engem kérdezel,abszolút pánikroham..
2011. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!