Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. Miért lehetett ez?...

S. O. S. Miért lehetett ez? Tegnap nagyon rosszul éreztem magam! Szüleim szerint a sok számítógépezés miatt! Szerintetek?

Figyelt kérdés

-fájt a hátam és a hasam így körben(remélem érthetően írom)

-hányingerem volt

-rázott a hideg

-fájt a torkom


A szüleim azt gondolják hogy azért voltak ezek mert sokat ülök a gépnél!

Szerintem ez nem befolyásolhatja vagy igen?


17/L


2010. jún. 30. 16:58
 1/8 A kérdező kommentje:
+ fájtak a végtagjaim;karom, lábaim
2010. jún. 30. 16:58
 2/8 anonim ***** válasza:
ez egy baromság, énis egésznap itt ülök de semmi bajom nincs.. anyud csak azért mondja ezt h ne gépezz annyit.. énmárcsak tudom:Đ
2010. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja sok számítógépezés meg egy napszúrás....vagy valami más, menj orvoshoz
2010. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja de hogy nekem volt gerincműtétem, van bennem egy platina!
2010. jún. 30. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Napszúrás? Ilyen meleg időben én is itt ülök gépnél reggel 8-tol estig de semmi hasonló bajom nincs... Hányingerem már volt gép előtt mikor nem ettem semmit és úgy ültem le elé, de hátfájás + gyomorfájás nem hiszem hogy emiatt lenne ha értelmesen ültél a széken. Menj el orvoshoz!
2010. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
+ azt nem írtad hány órát ültél a gép előtt, mert pl 3-4 óra az semmi de 8-9 óra után már simán fájhat a hátad még ha ki is húzod magad. Bár a torkodat ez nem érintené... sok fagyi ? Szerintem menj el orvoshoz ha már előfordult régebben is , ő majd megmondja a tutit.
2010. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gép előtt üléstől semmi bajod nem lehet, én 18-20 órát is ülök előtte, soha semmi bajom nem volt tőle. CRT monitorral a szemed fájhat (16 órás duplaműszak, CRT monitort bámulva, az már kicsit fáj).
2010. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tegnap én is rosszul éreztem magam:

Fejfájás

Rázott a hideg (lázam volt)

Majdnem elájultam.

Hányinger.

És ugye a hátam és a lábam is fájt

énis 17 éves lány vagyok.

2010. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!