Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon Fontos és sürgős!...

Nagyon Fontos és sürgős! Füves cigi+ energiaital nagyobb baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

Lehet összefüggésben a kettő?

Párom ma kb délben elszívott egy füves cigit, háromkor ivott egy energiaitalt, de ne ilyen 99 forintosat (Dark dog) majd úgy háromnegyed öt körül két apró szippantást egy 0,1ből. Azt mondta az uccsót nem is érezte.

A buszmegállóban úgy 10-15 percet álltunk mikor összeesett kétszer egymás után. Háromszor pár másodpercre elvesztette az eszméletét. Utána vitték kórházba, de ez lehetett az oka az ájulásnak?


2011. márc. 14. 20:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát...én tapasztalatból mondom,hogy a fű nagyon felnyomja a vérnyomásod!!!! És ha még energia italt is iszik hozzá valaki,akkor nagyon magas lesz a vérnyomása,szóval igen lehet hozzá köze!
2011. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Gondolom nem használt a szervezetének hirtelen, ha nem szokott aktívan ilyen élvezeti cikkeket használni.

= Lehetséges.

De szerintem nem az energiaital volt ott a hunyó, hanem a füves cigi, meg az 'egy-két szippantás'.

2011. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ!

És lehet belőle valami nagyobb baja, mármint az ájuláson kívül? Vagy valami? Anynira pánikolok, bocsánat hogy nem tudom megfogalmazni amit szeretnék

2011. márc. 14. 20:44
 4/11 anonim válasza:

Első vagyok.A cucc hamarosan elkezd kiürülni a szervezetéből.Nyugivan.A fű túladagolása nem igazán jelenik meg így,általában bealszanak az emberek,vagy max hánynak.


Ha az orvosok tudják (valószínűleg rájönnek) akkor a barátod számíthat egy kis elvonóra.


Egy mindennapos drogos

28/L

2011. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Bocs 18/L
2011. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Még valamit szeretnél tudni?
2011. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát, nem kezdő drogos, nem mindennap szív, csak ha hozzájut. Általában úgy hogy havi egyszer egy hétig, de akkor minden nap fullon van végig.
2011. márc. 14. 20:58
 8/11 anonim válasza:

Első vagyok.Hány évesek vagytok?


Csak azért kérdezem,hogy elvonó terén mire számíthat a barátod.

2011. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
17
2011. márc. 14. 21:29
 10/11 anonim válasza:
És az orvosnak mit mondatok mitől lett rosszul?Elmondtátok?
2011. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!