Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nézhet ki valaki betegne...

Mitől nézhet ki valaki betegnek ha nem az?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra hogy sápadt,vérbe van a szeme,gyengének tűnik,lázas stb.


Betegséget színlelő/szándékosan okozó dolgokra lennék kíváncsi.

Házidolgozatomhoz kellene pár ötlet,eddig inkább lelki okokat fejtettem ki de kellene pár hétköznapi ,,trükk" is. Esetleg ha valakinek van tapasztalata és elmondaná miért csinált ilyet annak is örülnék.


L/19


2011. márc. 15. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Smink. A színházban, filmeken is úgy csinálják.
2011. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sápadtságot nem tudom, én mindig sápadt és falfehér vagyok :D De pl smink.

Véres szem pl kialvatlanság, magas vérnyomás, beszívva is vörös :D

Lázas állítólag akkor lehet valaki, ha krétát eszik.. Nem tudom, mennyire lehet igaz, sose próbáltam.


15/L

2011. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elég ha egész nap komor vagy, már azt hiszik, hogy valami bajod van. Nekem semi bajom nics és mindenki azzal jön, hogy mi a bajom, persze én nem direkt csinálom és nem akarok betegnek tűnni. Amúgy meg akkor tűnik betegnek az ember, ha karikás a szeme, mert nem használ sminket, vagy csak nem húzza ki a szemét, már akkor úgy néz ki valaki, mint egy zombie.
2011. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy még kávéba sót ha teszel, attól is rosszul leszel és valaki ezt használja, hogy ne kelledjen suliba menni.
2011. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy éjszakára krumpliba dugod az ujjad attól m,ajd szépel eltörik és mehetsz begipszeltetni.vagy a radiátorhoz nyomod a fejed és lázasnak tűnhetsz tőle...vagy be hintőporozod az arcod.nekem ez bejöt bár hétvége olt és csak viccenek szántam...de azért nem rossz.
2011. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eltörik az ujjam ha krumpliba rakom?:O miért?:P
2011. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.várok még:)
2011. márc. 20. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!