Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hegesedés nézhet úgy ki...

A hegesedés nézhet úgy ki mintha zsírcsomó lenne?

Figyelt kérdés
A lábszárban van a szárkapocscsontnál.
2011. júl. 18. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
igen lehet, de sok mindentől függ mióta van meg ? és hogyan szerezted ?
2011. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 éves fiamnak 2 éve van meg. Belelépett a csalánba és ott meg is szúrta valami, azóta ott egy 1-2 centis dudor.
2011. júl. 21. 15:35
 3/6 A kérdező kommentje:
A sebész ezekre tippel, hogy zsírcsomó vagy hegesedés, csak nem csinál vele semmit.
2011. júl. 21. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
igen énis arra gondoltam viszont igen fura hogy csalán okozhatta nem találkoztam még iennel a sebész kolléga pedig azért mondja hogy nem csinál vele semmit mivel közvetlen nm veszélyeztet és fizikálisan nem zavaró de természetesen külön kérésre ezeket már gyönyörű szépen el lehet tüntetni, próbálják meg mégegyszer. üdv
2011. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást. Hogyan lehet eltüntetni? Gondolom Ön egészségügyben dolgozik.
2011. júl. 21. 17:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis akkor vettük észre, mikor ez a kis baleset történt, de előtte is kialakulhatott, még nem tudom mi miatt lehet ilyen.
2011. júl. 21. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!