Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz hogy ha hajat mosok és...

Igaz hogy ha hajat mosok és kint hideg van hiába szárítom meg, nem mehetek ki 2 óráig?

Figyelt kérdés

Anyám mindig ezzel jön és már unalmas, először azt mondta hogy 2 óráig bent kell lennem, mostmár felugrott 3-ra, ez télleg igy van?

De hát megszáritom a halyam...

És légyszi ne irjatok olyasmit hogy higyjek anyukámnak meg mittom én, nem ismered az életemet, ne osztályozd le!


2009. febr. 22. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van benne valami. Amikor hajszáratózod a hajad, akkor a meleg levegő a fejedet is éri. Ez után a hirtelen hideg nem hiszem, hogy jót tenne. Egyszer így anyukám is megfázott. Sietett munkába és "meleg fejjel" elment. Este hazajött az orfolyással eggyütt. Azért felesleges 2 órát otthon ülni, de 20 percet igazán kibírsz.
2009. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha 100%ig száraz a hajad, akkor kimehetsz. Anyukám is ezt mondta, sőt a fodrászom is.

Megvan a miértje is: ha olyan sokáig szárítod a hajad, amíg teljesen megszárad, a hajszárító tönkreteszi a hajadat, ezért van aki csak félig szárítja meg, és ezért mondják, hogy kb. 2 óra alatt teljesen megszárad.


u.i.: legközelebb ha kérdést teszel fel, ne ilyen stílusba tedd: "ne irjatok olyasmit hogy higyjek anyukámnak meg mittom én, nem ismered az életemet, ne osztályozd le!"


Azon kívül van benne pár helyesírási hiba!

2009. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is várni kell 2 óra hosszát, olyankor, mikor hideg van kint - nyáron nem szoktam


azért, mert a hajmosáskor a fejbőr, a hajhagymák is feláznak és nem száradnak megy egy sima hajszárítástól

ha kimész, egyrészt könnyen megfázol, másrészt előbb-utóbb hajhulláshoz vezet

(nézd meg pl azokat a pasikat, akik mindig nedves hajzselés frizurával indulnak útnak, sokkal előbb elkezdenek kopaszodni)

2009. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az elottem valaszolo velemenyet, felazik a fejbor,es te erezheted ugy,hogy a hajad szaraz, a fejbornek ennel tobb idore van szuksege.Es nem a hajad fazik meg, es hül ki,hanem a fejed.
2009. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem és kössz :D

Amugy meg azért irtam oda hogy "és légyszi ne irjatok olyasmit....." hogy normális válaszokat kapjak, mivel manapság kérni kell a kérdésben hogy az emberek válaszoljanak....

2009. febr. 22. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!