Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 24 órás vérnyomásmérőnek van...

24 órás vérnyomásmérőnek van hangja?

Figyelt kérdés

Nemsokára kapok egy 24 órás figyelőt, és mivel ugy kell mindent csinálni mint egy átlag hétköznapon, suliba szerintem elég gáz lehet azzal elmenni, nem?

17/L


2011. márc. 17. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ABPM vagy Holter?
2011. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ABPM
2011. márc. 17. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Annak van hangja. Kb 15-20 percenként mér vérnyomást és ahhoz fel kell fújnia magát. Ugyanolyan hangja van mint az elektromos vérnyomásmérőnek.

De nem pittyeg meg semmi. Csak ez a zúgás.

De szerintem nem kéne vele iskolába menned. Szerintem az se túl vidám, hogy mikor mér akkor nem mozoghatsz, nem beszélhetsz, különben nem tud mérni. Na már most egy iskolában a folyosó közepén lemerevedni és kivárni míg megmér....

2011. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nem mentem suliba, nagyon lehet hallani :/
2011. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is attól parázom, de a doktornővel akkor még vitatkozom róla egy sort... :) Amúgy is idegbeteg leszek tőle szerintem, nem kell még a plusz stressz hozzá a suliba. Köszi a válaszokat! :)
2011. márc. 17. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!