Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekete, sötét foltok a talpon,...

Fekete, sötét foltok a talpon, sarkakon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Vérhólyag? változó a méret, de amugy kicsi.
2011. márc. 17. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kosz? :D Na de visszatérve, végül is lehetnek vérhólyagok, vagy szemölcsök. Mutasd meg bőrgyógyásznak szerintem!
2011. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, ilyen pici fekete, gombostűfejnyi vagy kisebb pöttyök voltak a talpamon, ott, ahol a legkeményebb a bőröm. Először csak egy jelentkezett a kislábujjamon, nem törődtem vele, fél évire rá annyira fájt már, hogy menni nem tudtam, és a fekete pötty helyén egy ronda lyuk lett, amiben kemény bőrdarab volt, mintha dugó lett volna. Voltam dokinál, kivágta, összevarta. Utána jött még több fekete pötty, de már tudtam, hogy rögtön kell dokihoz menni, amíg el nem durvul. Azokat lekaparta a lábamról, utána még párszor volt, de most tünetmentes. Azt mondta a doki, hogy ez olyan baktérium, ami a vérkeringésemben már bent van, nem lehet kiirtani és akár mikor akár hol kijöhet rajtam, de megnyugtatott, hogy csak a kemény bőrt szereti, szóval talp, tenyér...Mondta, hogy ez könnyen bekerül a szervezetbe, ha van egy pici seb a lábamon, amit majdnem nem is látok és pl. lelépek valamilyen közhelyen a csempére vagy strandon, el is kaptam...Remélem neked nem ilyened van
2011. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem annál nagyobbak azért, és kicsit meg is vannak keményedve...egy focizás után jött ki
2011. márc. 18. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem egy nyaralás után jött
2013. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kukihkg
2013. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem van egy fekete nagy pötty atalpamon
2013. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!