Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csalánkiütés kijöhet az egész...

Csalánkiütés kijöhet az egész testen?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy újfajta müzlit ettem,és 1-2 óra múlva rettentően elkezdtem viszketni mndenütt,először csak szúnyogcsípésre hasonlító kiütések jöttek ki,majd ahogy egyre jobban vakartam,teljesen feldagadtak hosszában a vakarás helyén,az egész testem olyan volt.Bekentem Fenistillel,és akkor kezdett enyhülni.Ma reggel szinte teljesen eltűnt,egy-két helyen látom még megduzzadva egy kicsit,ill.égető érzést érzek és egy picit viszket.Szerintetek ez csalánkiütés volt?
2011. márc. 18. 15:22
 1/1 anonim válasza:
Igen, kijöhet az egész testen.. én már ebben szenvedek karácsony óta.. duzzadt volt az ajkam, nyelvem, fülem, szemem, orrom, kezem, talpam, arcom.. plusz ugye az őrülten viszkető kiütések.
2011. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!