Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha beteg vagyok...

Szerintetek, ha beteg vagyok végezhetek orvosi egyetemet?

Figyelt kérdés
Nos, hát elmondanám, hogy egy olyan betegségem, amelynek neve demielinizációs polineuropathia.Nagyon ritka betegség, gyógyszerekkel élek, tornászom.A betegség enyhe kézreszketéssel jár, hamarabb fáradok fizikailag. Ez egy neurologiai betegség, de mentálisan semmi bajom, elso tanulo vagyok. Nem tántorgok, de néha nincs stabilitásom. A kérdésem tehát, "megbírnám" az orvosi egyetemet?
2011. márc. 18. 17:43
 1/5 Raffi ***** válasza:
Szerintem igen, csak ne sebésznek, vagy olyan orvosnak menj amihez biztos kéz kell. Találkoztam egy olyan gyermekorvossal aki erősen dadogott és mikor felállt eleinte meg kellett támaszkodnia. Úgyhogy hajrá próbálkozzál!
2011. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, megpróbálhatod, de elég kemény, meg akkor nem ajánlom Pestet, ott sokat kell rohangálni az épületek között, gyakran nincs idő enni, vagy csak kutyafuttában, egy normál fizikumú embernek is nehéz. Nem tudom, hogy fizikailag bírnád-e. Meg a nagyon sok tanulás is kíván azért egy viszonylag erős fizikumot, hogy bírd.
2011. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tiltanák bárhol is, hogy elvégezhesd. Viszont arra készülj fel, hogy így lehet, hogy sokkal keményebb lesz (pl. a kézreszketés miatt), és az is benne van a pakliban, hogy nem sikerül majd (bár ez végülis másoknál is). De mindenképpen próbáld meg szerintem, ha ezt szeretnéd, ne mondj le róla.
2011. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elvégezheted- a legegyszerűbb ha megkérdezed a neurológusodat- de lehet hogy a szakirányválasztásnál majd ezt figyelembe kell venni.
2011. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Műteni így biztos nem tudsz.
2011. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!