Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Remotiv tapasztalatok, és...

Remotiv tapasztalatok, és szerintetek mennyire használ a következő dolog ellen, vagy esetleg mit tanácsolnátok erre?

Figyelt kérdés

Üdv, 19/f vagyok és a következő a problémám: erősen gondolkozom hogy elkezdjem szedni a Remotivot, egésznap levert vagyok, fáradt, felhúzom magam minden apró dolgon,rágódok minden kis apróságon, rossz a hangulatom a közérzetem és bizonyos társaságban pl iskolában előfordul hogy szorongok, feszengek, már elég régóta ilyen vagyok. Szedtem a Magne B6-ot de nem vált be, semmit nem javult a dolog. Az a gáz hogy másfél hónap és érettségizem, jó lenne összekapni magamat, és jobb passzban lenni, izgulós típus vagyok szóbeli vizsgán nem tudom mi lesz velem, alapból mindenki izgul ilyenkor, meg stresszes, de nállam ez hatványozódik...A görcsölés is nagyon rossz, ha elkezdek rágódni vagy kattogni valamin, sokszor még elaludni sem tudok mert mindig valami kis apróság miatt aggódok. Egy barátommal beszéltem ezt meg tavaly, és ő arra jutott hogy szerinte erősen önbizalomhiányban szenvedek :) Azt mondta kezdjek el edzeni (egyébként ő már 4 éve testépítéssel foglalkozik) és helyre fogok állni újra a régi leszek, nem lesz több szorongás, folyotonos agyalás, stresszelés, izgulás, aggodalom, és ha már tetszek magamnak még akedvem is helyre áll, jó lesz a közérzetem, hangulatom és emiatt fitt leszek egésznap. Hát ez sem vált be, már lassan 4 hónapja folyamatosan 'gyúrok', elég sokat nőttem, feltűnően sokat fejlődtem magamhoz képest, már mások is megdícsérnek folyamatosan hogy jól nézek ki csak így tovább! Szóval mondhatni hogy az önbizalomdopping nem használt, nem ezzel volt a probléma. A vitaminhiány is kizárt mert mióta edzem folyamotsan szedek vitaminokat és ásványi anyagokat, szóval a kellő napi bevitel meg van mindenből. Az étkezésem is jó.

Eddigi tapasztalatom ilyenféle gyógyszerek terén a MagneB6-ról van, és sajnos negatív tapasztalat mert nem használt semmit (ne gondolja senki hogy 3 sezm után abbahagytam a szedését, tudom hogy minimum hetek kellenek hogy kifejtse a hatását). Tudnátok tanácsolni valami gyógyszert? Én a Remotívra gondoltam, részletesen írhatnátok rólla véleményt ha valaki használta, nekem egy haverom tanácsolta, ő a téli depresszió ellen szedte, de attól tartok hogy az én esetemben gyenge lesz mert nállam nem egy téli depresszióról van szó... :( :/


2011. márc. 18. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Azon nem csodálkozom, hogy a Magne b6 nem használt, mert az igazából nem az általad leírt problémára van, hiszen az a stressz, feszültség miatt kialakult izomgörcs oldásában segíthet. A Remotivval szerintem már jobbak az esélyeid. Én akkr használtam, amikor az új munkahelyemre kerültem és az új elvárásoknak igyekeztem megfelelni. Ez nagyon stresszelt és mivel a stresszt én nehezen viselem, rendkívül kimerített. Ekkor kezdtem el szedni a Remotivot. Először persze nem éreztem semmit és már abba akartam hagyni, mikor újra elolvastam a leírását és abban benne van, hogy legalább 4 hétig szedjem. A hatása nálam úgy jelentkezett, hogy reggelente nem éreztem gyomorgörcsöt, amikor bementem a munkahelyemre, utána már azt is könnyebben vettem, mikor a főnököm újabb kihívás elé állított. Mivel nem stresszeltem ezek miatt, könnybben tudtam a feladatokat is megoldani. 3 hónapig szedtem, de ha egy-egy stresszes időszak elé nézek általában újra el szktam kezdeni szedni.

Biztosan van más megoldás is a problémád kezelésére, de nekem ez valóban bevált.

2011. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!