Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2hónapja szültem. Amikor...

2hónapja szültem. Amikor együtt vagyok a párommal a vágás helyén csíp meg fáj! És belül is mintha nyomna valamit! Ezek mitől vannak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:12
 1/2 anonim válasza:

Egyszerű a válasz: ez a gátmetszés következménye.

Ha kell, ha nem ezt csinálják ma a szülész-nőgyógyászok, szétvagdossák a puncidat. Csak mert nem bírják megállni, hogy ne csináljanak semmit, nem bírják megvárni, hogy a természet elvégezze a maga dolgát. Be kell avatkozniuk, különben impotensnek érzik magukat. Rengeteg nő szexuális életét vágták már haza drága nőgyógyászaink.

Reméld, hogy begyógyul. De olyan, mint előtte már tuti nem lesz.

Érdemes végiggondolni, hogy lehet, nem is mondanak olyan nagy baromságokat az otthonszülés pártiak. A beavatkozás-mentes szülésé a jövő. Csak erre a nőgyógyászok is jöjjenek már lassan rá...

2011. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tény, ez a gátmetszés utózöngéje. Én sem vagyok gátmetszés-párti, gátvédelemmel akartunk szülni, de aztán amikor a babám feje kibújt volna, azt mondták - állítólag mutatták is - a férjemnek, hogy ott biza repedni fogok, ha nem vágnak, így aztán én is kaptam egy csinos kis vágást. Hogy mi lett volna vágás nélkül, nem tudom, most már túl vagyunk rajta. Ne legyél az első válaszadóhoz hasonlóan borúlátó. Szülés után mi is éppen 2 hónappal próbáltunk meg összebújni, de annyira fájt, hogy félbe kellett hagyni. Aztán újra meg újra próbáltuk és szép lassan megszűntek a húzódó, égő, csípő fájdalmak, a vége felé már "csak" nagyon szűknek éreztem magam, a behatolás - bármilyen óvatos volt - fájt, de aztán már jó volt, most pedig már minden pont olyan, mint a terhesség előtt. Nem emlékszem pontosan, hogy mennyi időbe telt ez a folyamat, de kb. 4-5 hónap rémlik. Adj időt a testednek, hogy regenerálódjon.
2011. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!