Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a hátammal? Éjszaka...

Mi lehet a hátammal? Éjszaka felriadtam, mintha meghúzódott volna a jobb lapockám alatt. Azután az ágyban minden mozdulatot éreztem.

Figyelt kérdés
Azóta is fáj, főleg ha oldalra forítom a fejem, nagyon húzódik. Vettem be reggel fájdalomcsillapítót+Magne B6-ot, de szinte semmi változás. Egyszer már decemberben is előfordult. Remélem csak egy ideg csípődött be? Tudom orvoshoz kellene menni, de mégis valakinek valami ötlet vagy javaslat?
2009. febr. 23. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit tornáztasd meg, masszírozd meg, vagy kérj meg valakit mert ugye magadnak elég nehéz. Flector gél vagy tapasz segíthet, ill. nyújtsd meg az izmaidat. Inkább az izmaid rándultak görcsbe valamitől, vagy elaludtad. Nem hiszem, hogy orvoshoz kéne menned, esetleg ha egy két hét múlva sem javul. Jobbulást!
2009. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Masszírozó ember most nem lesz. Nincs itthon a férjem. A múltkor pár nap alatt helyre jött. De hogy megint ugyanott becsípődött, ezt nem hiszem el. Én is úgy gondolom, hogy elaludtam vagy rosszul fordultam és megrándult, vagy legalábbis nagyon remélem, hogy nem más baj van. Főleg akkor szúr bele a fájdalom, ha a nyakam mozdítom. Pl. lehajtani nem bírom a fejem. Én a Milgamma gyógyszerre gondoltam, az ilyen idegi becsípődésekre, izomgörcsökre hatásos. Vélemények?
2009. febr. 23. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!