Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a homlokom? (volt...

Miért fáj a homlokom? (volt náthám de az több hete)

Figyelt kérdés
Ha megnyomom a szemem felett fáj. az orom rendesen kifujtam nem hiszem hogy homloküreg gyulladás. elörehajolok kicsit fáj. de mostanság már kisseb helyen és nem annyira fáj. aki tudja mi a gond és hogy tudjam kezelni az irjon. köszönöm elöre is. ja és csináltunk aznap (szombaton) felüléseket és többen csináltam mint szoktam utána kezdett fájni. nem annyira fáj hogy szétreped vagy hasonló de azért jó lenne tudni miért fáj.
2011. márc. 22. 18:15
 1/4 anonim válasza:
Ha fáj a homlokod, akkor valószínű, hogy arcüreg gyulladás, ami náthából fejlődött ki. Nem hinném, hogy a felüléseknek köze lenne hozzá.
2011. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezt hogy kezeljem? a náthám elmult és nagyon sokat kifujtam az orom.
2011. márc. 22. 18:30
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és amikor náthás voltam csak az orom folyott. nem köhögtem és lázam se volt.
2011. márc. 22. 19:09
 4/4 anonim válasza:
Hali! Mi volt a megoldás? Nekem már 6 hónapja nem múlt el! Az arcüregi ct nem mutatott elváltozást és ugyan azok a tünetek mint Neked! Sikerült meggyógyulni? És ha igen akkor,hogy???
2013. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!