Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Supradyn tabletta használ...

Bossika kérdése:

Supradyn tabletta használ vashiányos problémákra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 21:04
 1/5 Összefogás ***** válasza:

A Supradynban olyan kevés vas van, hogy attól nem fog javulni az állapotod. Javaslom helyette a céklatablettát.

Vegyél magadnak Hematit gyógykövet ásványboltban, éjszakára áztasd fél pohár vízben, és reggel idd meg a vizet. Ha minden nap megteszed, 2-3 hét múlva már kimutatható az eredmény.

2011. márc. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat...

A hematitból kioldódik a vas??

Akkor már igyál vasas kútvizet.

A vízen látszik is a vas, a színe olyan rozsdás.

Másrészt viszont érdemes szerves vasat fogyasztani, mert aki vashiányos (mint én), annak jó eséllyel a felszívással vannak problémái. Ja, és a növényekben lévő vasnál könnyebb hasznosítani pl a májban lévőt, vagy a vörös húsokban ami van.

2011. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Összefogás ***** válasza:

Ha te naponta húst szeretnél fogyasztani, akkor tedd azt!

A fent leírt módszereim hasznosak, én és a családom is attól jöttünk helyre, amit a vérvizsgálat igazolt.

A hematitból nem úgy oldódik ki a vas ahogy leírtad. A kapott folyadék színtelen, szagtalan, és íztelen. A kő a rezgései által segíti hogy a vas beépüljön a szervezetbe.

2011. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aha!

Azt hiszem értem.

Szóval a hematit megrezgeti a vizet, amit megiszol, benned tovább rezeg, és így meggyógyulsz abból a nyavalyádból, hogy nem szívsz fel elég vasat.

Odáig tudom követni, hogy a kő átadja a rezgést a víznek, de ha kiveszed belőle, szerintem a víz nem fogja tovább adni. Esetleg ha lenyelnéd a hematitot...

Ne haragudj, én nem próbáltam sose, még az is lehet, hogy igazad van, ki tudja. Mindenesetre a hit is csodákra képes.

2011. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még valami.

Céklatablettát én is szedtem, mégis van valami közös.

Állítólag az nagyon könnyen felszívható.

(Nem lehet, hogy Neked is ez segített?)

Ja, és hematitom is volt (sajnos elveszett), és hajlok rá, hogy ezeknek a köveknek van valami hatásuk, de itt azért még nem tartok.

2011. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!