Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam meg mi baja van...

Hogyan tudjam meg mi baja van az Anyukámnak? 2 hónapja beutalót kapott tüdőkórházba. 3 hetet bent tartották kivizsgálás szempontjábol, mert több éve van egy kis folt a tüdején (légbuborék, vagy mi), és abból most több lett.

Figyelt kérdés

De nem mondta el, hogy mit mondtak az orvosok. Mindíg azt mondja hogy neki sem mondják el. Most ismét befektették, vizsgálják, biopsziát vesznek tőle.

De nem mond semmit. Attól félek hogy valami súlyosabb baja van, csak titkolja.

A dolgot az is nehezíti hogy ő vidéken él, én a fővárosban, és nem tudom csak úgy megkérdezni az orvost, mert ha meg tudom látogatni a doki nincs bent. Mit tegyek?


2009. febr. 24. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pedig csak az orvostól tudod meg szerintem ha van valami.olyan nincs,hogy nem mondják meg a betegnek mi a baja.vegyél ki egy nap szabit,és menj be az orvoshoz.remélem minden rendben van.
2009. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan a biopsia eredménye fontos, van-e rosszindulatú folyamat, lásd záró, és orvos!
2009. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az orvos tuti el fogja mondani mi a baj?
2009. febr. 24. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nagykorú vagy,akklor sztem igen.közeli h.tartozója vagy.
2009. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na meggyogyult Anyukad???
2009. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajna tartós betegsége van.

A héten is mennie kell CT-re. :-(

2009. jún. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!