Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországot elérte a Japán...

Magyarországot elérte a Japán atomsugárzás?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam itt Gyakorin, hogy a sugárzás miatt csak sapiban, jóddal mozduljunk ki otthonról, utána pedig fürödjünk, és cseréljünk ruhát... nem túlzás ez? Mi is van most pontosan?
2011. márc. 26. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg most hétvégén éri el Angliát, szóval még pár nap és itt van.

És de, túlzás. Még pár hónap és az összes ilyen hypohonder majd jódmérgezéssel kerül kórházba...

Én megvárom mekkora értékek lesznek mire ideér. Addig nem érdekel, hogy mi van.

2011. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
És ugyan hogy a tökbe? Még fel sem robbant az erőmű, és van ott egy szép nagy hegy amit Himalájának hívnak. Passzát szél ismerős?
2011. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
a szubtrópusi nyári monszun miatt pedig csak Kínának és a fülöp-szigetek lakóina van okuk a pánikra... kellemes jódmérgezést ;)
2011. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
pedig ma már fel akartam venni a szkafandert.. pitsába... :/
2011. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Komolyan, belegondoltak már ezek a bolondok, hogy ha a japánok nem dőlnek halomba a sugárbetegségtől, meg mire ideér, végigmegy a fél bolygón... akkor talán nem pont mi leszünk az áldozatok? Olyan minimális az a sugárzás, úgy felhígult, hogy még esős időben sem aggódom magam halálra. Ha meg épp nem esik, akkor miről is beszélünk...? O_o

Sztem figyeljük a jódozott só mennyiségét a boltban, hány buta idióta veszi, mondván hogy attól biztos megmenekül...

Ja és a rettegő emberek egy tüdőszűrés előtt is bevesznek pár jódtablettát? Ugyanis az a sugárzás nagyon sokszorosa annak, ami így érheti őket... Ja és ideje aggódni, hogy csernobil környékén is vannak még nem elbomlott anyagok, most mi lesz?!

2011. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!