Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki nőgyógyásznak ment miért...

Aki nőgyógyásznak ment miért választotta ezt a szakmát?

Figyelt kérdés
Most nem az a lényeg hogy férfi vagy nő, hanem hogy mi az ami megfogta és érdekli ebben a szakmában?
2011. márc. 26. 15:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és meg vannak elégedve a fizetésükkel?Úgy érzik eléggé meg vannak becsülve?
2011. márc. 26. 15:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Válaszolhat olyan is, aki még nem nőgyógyász, csak az szeretne lenni?
2011. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen.
2011. márc. 26. 18:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ott kezdem, hogy miért szeretnék egyáltalán orvos lenni:)

Mindig is imádtam a biológiát, egyszerűen lenyűgöz az emberi test. Érdekel, hogy hogyan épül fel, hogy működik, milyen betegségei vannak stb.

És persze jó érzés segíteni. Meg szeretném mutatni, hogy lehet ezt jól is csinálni (sajnos manapság a társadalom elég orvosellenes.../ebben persze az orvosoknak is szerepük van/)

Plusz orvosra mindig szükség van. Szóval vszínűleg el tudok majd vele helyezkedni.


És miért pont nőgyógyász?

Egyrészt azért, mert nekem is van nőgyógyászati problémám, és jó lenne, ha később a hozzám hasonló nőknek tudnék segíteni.

Azért is tetszik, mert nagyon összetett szakma. Szülészet, endokrinológia, újszülöttgyógyászat, sebészet, bőrgyógyászat...mindenféle kell hozzá:)

És talán a nőgyógyászat az egyetlen olyan terület, ahol az ember több boldogságot lát, mint szenvedést:)

Ami még tetszik benne, hogy a nőgyógyászatnál nem csak jön a beteg, megy a beteg (mint mondjuk traumatológián). Ki kell alakítani egy bizalmi viszonyt a beteggel, és szerintem ez jó:)


Ami még szempont lehet (bár engem ez nem annyira motivál), hogy "jól fizet".

Persze most nem a hálapénzre gondolok, hanem arra, hogy egy nőgyógyász tud magánpraxist nyitni (ha van elég pénze).

2011. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszodat.:)
2011. márc. 27. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
érdekelnek a puncik
2011. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
egész nap a kedvenc szervemben turkálok
2011. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tényleg ilyen kezelésnél szokott orgazmusa lenni a nőknek?:D vagy aki nőgyógyász az jól tud ujjazni?:D
2011. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
-.-
2011. máj. 2. 17:57
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
apadfsza
2011. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!