Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl sokat alszom! Hétvégén...

Túl sokat alszom! Hétvégén 14-17 órát Nem tudom, hogy miért van ez. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Általában napi 6-7 órát alszom, mert muszáj felkelni iskola miatt, de hétvégén nem tudok magammal mit kezdeni. Szombat reggel 9-10 óra alvás után mikor felkelek úgy érzem mintha az egy mágnes lenne én meg egy pici vas darab és mikor vissza lefekszek nem tudok már felkelni csak elalszok. Akár még napi 5-6 órára és utána is ugyan ez van, hogyha nem tudok kimászni az ágyból megint vissza alszok jó pár órára.

Alvásközben nagyon sokszor vannak rémálmaim, úgy érzem mintha megfulladnék és ilyenkor fel is ébredek, a szívem pedig rendszeresen szúrni szokott.

A sok alvás után pedig olyan vagyok mint a mosott s**r és semmi erő nincs bennem, a lábamat alig tudom megemelni és a kezeimmel is alig tudok fogni, vagy most például gépelni.


2011. márc. 26. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tesz jót a napi 6-7 óra alvás, és hétvégén próbálod behozni a lemaradást. Nem ismerem a körülményeket, de talán ha sikerülne hatékonyabban megszervezni az életet a hétköznapokon, és jutne kicsit több idő aludni, nem lennél ennyire KO.
2011. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hétköznap 3-4 órát alszom, hétvégén 6-9-et. Nem tudom, hogy miért.
2011. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!