Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan nyugtató,...

Létezik olyan nyugtató, amitől nem alszom el? Leginkább az idegeimre kellene.

Figyelt kérdés
Sajnos sokat idegeskedek, ezért arra jutottam, hogy kellene, szeretnék szedni valami nem erős nyugtatót. A Xanax kilőve, az régebben szószerint kiütött! :S Tudna valaki ajánlani az idegeimre valamit? Sedatif Pc-t is szedtem, de mintha nem is szedtem volna, nem jó az semmire, legalábbis nálam. Várom a válaszokat! Ui.: Szeretnék alapjáraton élni, nap, mint nap.
2011. okt. 18. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Valeriána. Féltem tőle, hogy el fog altatni, de rám nem olyan hatásal volt, de határozottan segített az idegeimnek.
2011. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, de rosszul közelíted meg a dolgot. A nyugtató átmenetileg jó. Ne rendezkedj be folyamatosan rá. Keress fel egy szakembert, ő majd segít a megfelelő nyugtató kiválasztásában is, és a hosszú távú megoldásban is.
2011. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%
Probalj meg citromfu teat kortyolgatni. Jon a tel, ugyis jolesik a meleg tea. :)
2011. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a 0,25 Xanax felét,2X1. Estleg gyógyteák is beválnak,este relexációs fürdö,fürdösó,zene,illóolaj,masszázs...
2011. okt. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Relaxációs fürdőt sajnos nem tudok, nincs kádunk, csak zuhanyozónk. A citromfű teát azt hallottam már, és valószínűleg akkor ki is fogom próbálni, mint a xanaxot. Valeriánát is hallottam, olyat nem szedtem, de az gyengébb nyugtatók közé tartozik gondolom. Persze, nem akarok én gyógyszerfüggő lenni, de valamit muszáj szednem, főleg, hogy van egy 3 éves Gyermekem is, Őt nem szeretném "bántani" azzal, hogy én sokat vagyok ideges :((( Mégegyszer köszi a válaszokat! Szép napot!
2011. okt. 19. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:
13%

Semmiféle gyógyszert ne szedj egyrészt kiüt mindegyik másrészt kihat a nappali hangulatodra harmadszor árt az idegsejteknek minden ilyen vegyi marhaság.


azt ajánlom szakíts időt a lésimításodra"


Ehhez lefekszel, vagy leülsz kinyújtott lábbal. aztán képzeld el a tenyeredet gondolatban majd azzal kezd el lesimítani nagyon!! lassan!! az órajárásával egyező irányba a fejedet koponyán belül. aztán szép lassan a fejed tetejétől végig simítod le és fel a testedet egészen a lábad ujjáig és vissza.


Ne legyen zene ne zavarjon senki közeb,


ahhoz hogy sikerüljön a gondolati tenyér megvalósítása, képzeld el először hogy a z ujjaddal lassan körbe körbe simogatod a szádat-- ha ettől bizseregni fog a szád finoman akkor már képes leszel a többit is nyugtatóként használni!

2013. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cppxy! válasza:

Citromfű-nyugtató tabletta. Unikornis/Benu gyógyszertár, nem tudom melyik, elvileg orvosifelírás nélkül is kapható.

Idegesség/hiperaktivitás ellen nagyon jó.

2022. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!