Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálnak a nőgyógyászok?

Mit csinálnak a nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
lécci részletesen írjátok le! (nagyjából tudom ,de még nem tudom annyira még csak hallottam ezt meg azt)
2011. márc. 26. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyire szeretnéd részletesen?

Először elbeszélget veled, majd alulról levetkőzöl (nem nézi végig a doki), aztán felmászol a vizsgálószékre, a doki ekkor odamegy, leül egy kis zsámolyra, jópárszor elmondja, hogy "még egy kicsit lejjebb" meg hogy "nyugalom, csak lazán" "lazítson", és attól függően, hogy miért kerested fel, megvizsgál. Külső alkatrészeid, belső alkatrészeid, esetleg rákszűrés, kenetvétel, de semmi (!) fájdalmasat nem csinál. Mit szeretnél konkrétan megtudni?

Egyébként ha visszakeresed, egyszer Tetris írt egy nagyon frappáns választ egy hasonló kérdésre, ha jól emlékszem. Lehet, hogy be is linkelem neked, ha megtalálom, érdemes elolvasni :)

26/N

2011. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és azt mire mondja hogy lejjebb még lejjebb ?
2011. márc. 27. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:

:D amikor felfekszel a vizsgálószékre, lehet, hogy kicsit feljebb csüccsensz, mint ami neki még kényelmes, és így nem ér el, nem tud megvizsgálni. Na ekkor mondja, hogy csusszanj kicsit lejjebb, hogy elérhető közelségben legyél számára és rendesen hozzád férjen, meg tudjon vizsgálni.

Nem találtam meg Tetris érdekes hozzászólását, bocs.

2011. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!