Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásokat a karjaimról és combjaimról?

Figyelt kérdés
Nem éppen tipikus helyen van sok pattanásom. Kinyomkodással nem tűnnek el, milyen krémet javasoltok?
2009. febr. 25. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl zsíros a böröd és azért jönnek ki.Habár hogy valakinek a karján jöjjön ki pattanás nem hallottam.Esetleg a váll környékén.Meg kellene állapitanod milyen tipusu a böröd,ahozz megfelelö tusfürdöt,habfürdöt,szappant,testápolot használnod.De ha elmész vele börgyogyászhoz vagy megkérdezed kozmetikustol az is segit hogy mi a megoldás rá és mit tanácsolna.
2009. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már voltam vele bőrgyógyásznál többször, de a krémek semmit sem értek eddig. Ki is nyomkodtam, de mindig visszajönnek.
2009. febr. 25. 07:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Pattanásokra nekem a holt tengeri gyógyiszap vált be, a hátamon volt és elég kellemtlen mert nem lehetett kezelni

sem.Ezzel a termékkel 4-5 alkalommal bekentem és teljessen elmult.Ezen az oldalon nézz utánna és úgy tudom rendelhető.

www.valkerbeauty.hu. (Én bio boltban vásároltam.)

2009. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ki fogom próbálni!
2009. febr. 25. 08:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az Aloe Vera Activatort-használom/használtam, s szépen rendbehozta a bőrömet. Már se pattanás, de miteszer nincs rajta.

2009. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az pedig van is itthon, azt még nem próbáltam rátenni.
2009. febr. 25. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!