Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a tej okoz...

Lehetséges, hogy a tej okoz pattanásokat?

Figyelt kérdés

Lassan 27 leszek és még mindig pattanásos a bőröm. Reggelire mindig kukoricapelyhet eszek(persze évente vannak kisebb-nagyobb kihagyások.)Most 1 hete beteg vagyok és semmi tejet nem fogyasztok és a bőröm láthatóan szebb. Lehet h. a tej elhagyása az oka, vagy egyszerűen a nátha elleni gyógyszerek/C-vitamin miatt múltak el a pattanásaim?

Eddig azt hittem a csoki miatt vagyok pattanásos,de azt ugyan úgy eszek.


2011. okt. 25. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem nem minden esetben, de nagyon sokszor ha tejem iszom, viszkető kiütések jelennek meg a nyakamon.
2011. okt. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet a gyógyszerek, de lehet hogy a tejre vagy érzékeny. anyum egyik ismerőse se ihat sok tejet mert kipattog tőle. én paradicsomból nem ehetek sokat. Ha meggyógyultál próbáld ki hogy vissza térsz a tejhez, ha megint pattizol akkor elhagyod és javul e helyzet
2011. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, h. kipróbálom, mert még van a kukoricapelyhemből :-)

Azt még megeszem és aztán lehet el kell hagynom, pedig úgy imádom.

Most mondjuk gyógyszert se szedek 1 napja. Remélem kiderül mitől vannak pattanásaim,mert kiidegel és semmi nem használt 100%-an eddig.

2011. okt. 25. 08:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony, h lehetséges!
2011. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos...elárulom, h a kukoricapehely is okozhatja, ugyanis azokban általában jódozott só van és az nagyon ki tudja hozni a pattanásokat. Bizonyított, h a sok jód pattanást okoz. De ettől függetlenül lehet a tej is....én is most vtam beteg és nem ittam tejet és szebb lett a bőröm. Csak az a baj, h nagyon szeretem!!! :(
2011. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is gyakran vagyok pattanásos nem annyira , csak egy kicsit. Legtöbbször nekem is a tej okozza őket, de a csoki is kihozza . Próbáld meg a csokit kisebb adagban enni. :)
2012. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!