Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mmennyit hízhatok a danabol...

Furu kérdése:

Mmennyit hízhatok a danabol avagy dianabol 100 tabis kúrája alatt? Edzéssel és edzés nélkül

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 09:43
 1/4 Gyakor ***** válasza:

A kérdésedből ítélve biztos nem neked találták ki az anabolikus szteroidokat. Jobban jársz ha összedobsz egy normális étrendet meg befizetsz a kondiba. Esetleg a konditeremben a személyi edző segíthet ebben. Egyébként meg olvasd el az alapismereteket:

[link]

2011. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az az igazság hogy mivel ezt betegeknek fejlesztették ki nincs pontos meghatározás... valaki hízott 1 kúra alatt 15 kilót van aki 5öt...én 2 kúra alatt híztam (mikor még gyúrtam) kb 15 kilót .. de a bőröm azóta is ragyás hátul bár már nem annyira mert kezeltettem és szednem kellett utána anti-ösztrogént mert nagyon felgyülemlett az utóbbit már orvos írta fel.. és igen sajna kőkemény szőrtelenítési kezelésekre jártam még mert az is igen elszabadult... szaros 15 kiló izomért ( ami nem is volt annyira izom ) 2 éve szenvedek az utóhatások miatt teszem hozzá hogy amit felszedtem izmot a 2 kúra alatt leadtam 3 hónap alatt és mondom már több mint két éve szenvedek az utóhatásoktól... sztem ne própáld ki...vannak bár drágák de legalább nem gyilkos cuccok növényi tesztoszteron fokozók igen nem leszel tőle akkora mint Cuttler de idővel nagyon szép lehetsz ( ha meg csak hízni akarsz akk egyél álandóan ennyi)
2011. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsolnai Zsolt válasza:
Emberfüggö én 10kg-t hoztam töle de kökeményen edzettem meg kaja megminden rendben volt :D
2011. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az én magasságom 203cm körül van, súlyom 120kg közelében van

+-1-2kg, huzamosabb ideig nem tudtam még edzeni különböző okok miatt, de én is nagyon nehezen fejlődök, tisztán naturálba nyomom. Csak egyet szeretnék elérni, hogy arányosan izmos legyek a magasságomhoz. Ami bizony nagyon nehéz!


Brutális mennyiségű tápanyagot kellene ahhoz bevinnem, hogy rendesen növekedjek, súlyom és alkatom miatt.


De vannak jó legális kiegészítők is, nem tudom, hallottatok e az ecdysterone-ról itt van egy részletes leírás róla, ha érdekel valakit: [link] de az jó kis tápkieg, "növényi szteroidnak" is hívják, hasonló hatást tulajdonítanak neki mint az anabolikus szteroidoknak.

Mellékhatások nélkül, viszont ára is van!


Volt szerencsém kipróbálni 2 éve, nyáron.

Szigorú étrend és edzés mellett, fehérjével kiegészítve,

sikerült felszednem nagy nehezen 2kg-ot, ami meg is maradt.


Mindenkinek jó edzést!

2011. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!