Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez elegendő hogy meglátszodjon...

Ez elegendő hogy meglátszodjon az edzés hatása? Bővebben lent. Milyen otthoni edzéssel lehet növelni a mellizmomat?

Figyelt kérdés
Napi 200-300 hasizom + 200 fekfőtámasz.Ez elég arra hogy izmosodjak ?
2010. nov. 25. 11:07
1 2
 1/11 bénabéla11 ***** válasza:
nem
2010. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Otthoni mellizom edzésre tárogatás és áthúzás kivitelezhető ha vannak súlyaid.

A sokszáz hasizom meg fekvőtámasz nem tudom mire jó, én edzek egy ideje, de nem tudnék lenyomni 200 fekvőt egyhúzóra...

2010. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 12:28

Megmondom mire jó:semmire.Saját súlyos gyakorlatoknál nincs progresszió.

2010. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A fekvőtámasz is jó igazán mellizomra ha nincs súlyzód vagy nem tudsz elmenni konditerembe

De Amit leírtál nem fok sztem sokat érni.

2010. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De amiota csinálom ezeket a karom is kezdett vastagodni ... Ezek szerint mégis van hatása ,vagy?
2010. nov. 25. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha feltétlenül otthon akarsz edzeni és feltétlenül fekvővel akarsz nyomulni, akkor csinálj egykaros fekvőt széles támasszal úgy, hogy kicsit kifordulsz csípőből. Valahogy így:

http://www.youtube.com/watch?v=Tmsx7F5EIl0&feature=related

Ha sima kétkaros fekvőt csinálsz, az az erőddel egy idő után semmit sem csinál, ahogy az izmokkal sem, csak a kitartásodat növeli. Viszont egykaros fekvőtámasz esetén a terhelés bővel elég arra, hogy növelje a mellizmod. Ha nem megy, hát küzdj, engedd le magad kevésbé, és fokozatosan menj lejjebb, amíg rendesen tudod csinálni.

Hajrá!

2010. nov. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek emelted ki újra ennyi válasz mellett a kérdést?
2010. nov. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért hogy minnél több választ kapjak,mert hátha valaki ép most veszi észre és előáll egy nagyon jo válasszal.De most mié baj az ha kiemelem?
2010. nov. 28. 10:21
 9/11 anonim válasza:

Én fekvőt és felülést meg futni is szoktam és a mell izomzatom sokkal nagyobb lett.

F/15

2010. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, félreértettél, teljesen oké, ha kiemeled, csak magamból indultam ki, én ennyi válasz után lezártnak tekintettem volna. :)
2010. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!