Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nőtt meg a jobb hüvelyku...

Mitől nőtt meg a jobb hüvelykujjamon a körmömön lévő fehér félhold?

Figyelt kérdés

az összes többi ujjamon vagy egyáltalán nincs ilyen félhold, vagy nagyon halvány, de most vettem észre, hogy a jobb hüvelykujjamon ez a félhold sokkal fehérebb lett (nem tudom mióta ilyen, de eddig biztosan nem volt ilyen). Mitől lehet ez? Orvoshoz kéne vele fordulnom? A segítséget előre is köszönöm.

Nem tudom, hogy lényeges információ-e ez, és hogy köze van-e ehhez, de azért leírom, hogy nemrég fel voltak dagadva a jobb kezemen az ujjaim mert annyira megerőltettem őket, elég sokáig el voltak dagadva és fájtak, de már elmúltak azóta, és néhol a bőröm hámlik az ujjaimról és a középső ujjamon lévő körmömön vettem még észre egy furcsa elváltozást, a köröm tövénél mintha vízszintesen kissé besüllyedt volna az a rész, nem tudom máshogy elmondani.


2011. márc. 28. 01:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!