Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megosztaná a tapasztalatait...

Megosztaná a tapasztalatait valaki, akinek volt már ún. "halálközeli élménye"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Azaz, hogy majdnem meghalt az illető?:D

Velem már volt olyan, még tavaly karácsony előtt.Megyek haza a suliból, a zebra előtt megállok, várom, hogy menjenek el a kocsik, mire az egyik kamionos hallom, hogy elkezd fékezni, ránézek a sofőrre mutassa a kezével, hogy átmehetek, mire egyszer csak benyomta a gázt, aztán ismét a féket.Körülbelül 5 centiméteren múlott, hogy elüssön az a kamionos.Hát mit ne mondjak, aznap egész nap úgy megvoltam rémülve, következő nap csak egyik rokonommal mertem már átmenni a zebrán, még visszafele is:O

2011. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán erre gondoltam. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg.

Arra gondoltam, hogy valaki olyat élt át, hogy valóban élet és halál között lebegett, de végül nem halt meg, és utólag fel tudta idézni azt az élményt, amikor "félúton" volt.

Pl. látta magát fentről, kívülről, illetve látott alagutat, vagy fényt, ilyesmire gndoltam, amiket olvasni lehet.

Kíváncnsi vagyok, hogy akinek volt ilyen élménye, mit érzett.

2011. márc. 28. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég ájulós voltam kiskamaszként. Utána egy pár évvel, mikor már nem nagyon ájuldoztam, sikerült összeesnem egy orvoslátogatás után a folyosón. Akkor átéltem valami szokatlant: olyan volt, mintha valami vonatszerűségen utaznék, elég világos volt, voltak emberek, de el-el tűntek, jöttek újak, volt valami élesebb alak, valamiféle személyzet és a hangok olyan elmosódottak voltak. Azért volt furcsa, mert se altatásban, se előző ájulásaimban nem tapasztaltam semmit, az csak kiesés volt, itt meg ez a határozott valami. Bizarr. :O
2011. márc. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Volt. Egy cigónak valami nem tetszett, és a piactérnél úgy állkapcson ütött, hogy lefejeltem a tér kapuját, na ott volt egy képszakadás, minden világos volt, nem fájt semmi, ahhoz foghatót még nem éltem meg, egyszerűen boldog voltam, bár mindig úgy érezhetném magam. Hallottam még, ahogy a cigók elrohannak, majd egy haverom próbál felhúzni a földről, akkor magamhoz tértem arra, hogy alig kapok levegőt, és valóban, a haver támogatott felfelé.


Szeretnék mindig olyan boldog lenni, mint akkor abban a 10 percben, amíg nem voltam magamnál :(

2011. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!