Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire jo az infravoroses...

Mire jo az infravoroses masszirozo?

Figyelt kérdés
Talaltam a neten egy hirdetest ,hogy egy csaj el akar adni egy Beurer MG40 infravörös masszírozó-t,le is alkudtam vele,csak nem tudom,hogy erdemes e megvennem.Mire jo ez pontosan???Narancsborre,striara jo lenne?
2011. márc. 28. 18:59
 1/2 Lukács Anett Zsanett válasza:

Ha feltét nélkül használod, akkor arra, hogy átmelegítse az izmokat, és rezegve ellazítsa azt. 30 perc nagyon lassú, rányomott körkörös mozdulatokkal egész jól lehet pl. háton használni.


Sokan keverik az ultrahangos masszírozóval. Ebből -az ultrahangosból- a drágábbak azok amik érnek valamit. Az ultrahanggal (bár LÁTSZÓLAG semmit nem ér) nagyon mélyen, és tényleg hatásosan lehet pl. Flector stb. krémet a fájó izmokba belejuttatni. Kozmetikusok is használják szépészeti krémek mély rétegekbe juttatására. Mivel az ultrahang nem olyan látványos mint pl. a pirosan világító fény, de a krémek bevitelében igenis nagyon hatékony. Ezt tapasztalatból mondom.

2013. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lukács Anett Zsanett válasza:
Ja, narancsbőr ellen a feszesítő krémek és a KOLLAGÉNES szolárium az ami jó! NEM SIMA hanem van ilyen, hogy KOLLAGÉNES szolárium. Kifeszíti a bőrt a rendszeres használata. Csak ajánlani tudom.
2013. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!