Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik dokitól a másik dokihoz...

Egyik dokitól a másik dokihoz akarok át iratkozni az mennyi időbe telik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet olyat egyáltalán?

Én pl vidéki vagyok és szeretnék pesti háziorvost... Hogy tehetném meg???

2011. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgy h bemész ahova szeretnél menni onnan kérsz egy átigazoló papírt és kikell töltened, visszaviszed és ő elküldi a te orvosodhoz ő meg átküldi a papírjaidat/dokumentumaidat és ott vagy. vmi ilyesmi... menny be a mostani háziorovosodhoz és ahov amenni akarsz... meg szüleiddel beszéld meg. valahogy így van...
2011. márc. 29. 16:26
 3/9 szilvo79 ***** válasza:
szabad orvosválasztás van Magyarországon!oda mész az új dokihoz,ha fogad,elmész a másikhoz a kartonodért,és ennyi!kb.fél nap idő!
2011. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az új dokid postafordultával kikéri az előző dokidtól a kartonodat és máris az újhoz tartozol. Egyébként addig is el tud látni az új. Az 1. válaszolónak pedig: szabad orvosválasztás van, lehet pesti, miskolci vagy soproni orvosod is lakcímedtől függetlenül.
2011. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szilvo79 ***** válasza:
ja!már gépen is megoldható,a téma!
2011. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jólvan oké ennek örülök. köszönöm:)

mert nekem hétfőre kell a kreszhez alkalmassági vizsga papír és hát attól féltem h nem lesz meg a héten...azt kérhetek már most is? ha még nincs ott a kartonom?

2011. márc. 29. 16:42
 7/9 A kérdező kommentje:
figyeljetek csak, azt mondta a doki kell neki vizelet is, abból mit vizsgál meg? mert nekem becsúszott 1-2 cuccos cigi éshát aztolvastam h sokáig kimutatható... mit tegyek?
2011. márc. 29. 17:55
 8/9 szilvo79 ***** válasza:
ne aggódj!cuccot sima vizeletből nem fog nézni!azt,max. rendőr kérhet!nézi,van-e gyulladás,cukor,aceton,baktérium!
2011. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igenigen ezeket nézte, nem volt gáz, köszönöm a normális válaszokat:)
2011. márc. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!