Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne izmokból...

Hogyan lehetne izmokból "fogyni"? Ugyanis úszok és szerintem genetikailag is elég nagy izmaim vannak a kezemen. Ezt valahogy le lehet 'adni'?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
És akkor mivel úszol? Nyilván nem lehet, mert az az izom nem poénból van ott.
2011. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha diétás étrend mellett kemény edzést végzel akkor izomból (is) fogysz.


Ehhez az kell, hogy több energiát égess egy nap, mint amennyit beviszel.


De ez egy igen "rossz" és rizikós módszer, hosszútávon igen egészségtelen. Ráadásul nem kontrollált izomcsökkenés. Tehát olyat, hogy a kezedről tűnjön el az izom nemigen lehet csinálni.

2011. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
milyen diétás étrendre gondolsz? le tudnád írni egy kicsit részletesebben? a koplalás segíthet? nagyon fontos lenne mert a lehető leggyorsabb fogyási lehetőséget keresem!:)
2011. ápr. 2. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:

A koplalás sose segít, mert baromi egészségtelen, tönkreteszed vele az emésztőrendszered, a vércukorszinted, stb.


Diétás étrend pl.: a szénhidrátszegény étkezés. A napi sokszor keveset elv (tehát nem napi 3x eszel sokat hanem 6x keveset).


Egy napi példa:


reggeli: egy zsömle, sovány pulykasonka, paradicsom, paprika, tea kevés cukorral vagy mézzel


tízórai: gyümölcs (egy nagyobbacska alma pl)


ebéd: zöldségleves tészta nélkül


uzsonna: gyümölcs


vacsora: csirkehúsos cézársaláta szósz és kenyér nélkül


Ez egy igen erősen diétás étrend. Emellett napi 1 óra edzéssel garantált a súlyvesztés, de havi 2-3 kilónál sose szabad többet fogyni, mert egészségtelen!

2011. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
te most villogni akarsz hogy hú de izmos vagy?:D
2011. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és huu de LÁNY vagyok...szóval ez nekem elég kínos, hogy izmos vagyok nem pedig menő és laza...
2011. ápr. 3. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja hogy lány, bocsi ezt nem írtad. Akkor amúgy meg ne mozogj, az izom az azért nő hogy a rendszeres mozgáshoz igazodjon. Fogyókúra meg felesleges, az zsírból szed, mivel az a tartalék tápanyag, a nők meg erőteljesen először a mellükből fogynak.
2011. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!