Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! A férjemnek rohama volt?

S. O. S! A férjemnek rohama volt?

Figyelt kérdés
Éjjel arra keltem hogy a férjem aki mellettem feküdt az oldalán rángatózott előre hátra!Nagyon ijesztő volt!Nem tudtam mit csináljak így elkezdtem kiabálni neki és a fejét fogtam!Aztán felébredt és nem emlékezett semmi olyanra hogy rángatózott volna!Ha rá gondolok most is össze szorul a gyomrom!Amúgy egészséges férfi!Mit csináljunk?
2011. ápr. 4. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Valószínűleg rosszat álmodott. Ha idegesek vagytok, csináltassatok egy vérképet meg egy ekg-t, esetleg keressetek fel egy neurológust, de ha nem ismétlődik, szerintem felesleges.
2011. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jajj...nem lehet, hogy vmi nagyon rosszat álmodott?ha nem, akkor sztem neurológushoz menjetek el...biztos, ami biztos...

az is fontos, hogy pl. sokáig kellett neki szólni, hogy felébredjen? mert ha rögtön felébredt, akkor rosszat álmodott...

sztem minél előbb menjetek el orvoshoz...

egyénként ha idegeskedett vmi miatt, jó ha van nála nyugtató mindig...

itt a neten is van sok szakértő, aki viszonylag hamar válaszol:

[link]

[link]

[link]

[link]

az első kettő hamar szokott válaszolni, de a többinek is lehet írni, minél több válasz...viszont sztem azért menjetek el orvoshoz, neked is megnyugtatóbb lesz...

jobbulást a férjednek!

majd írj hogy miújság!

remélem segítettem!

2011. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Raffi ***** válasza:

Ha a kiabálásodra felébredt, akkor csak valami álom lehetett.(az epilepsziás rohamok eszméletvesztéssel járnak) Az én párom futni szokott a lábaival az ágyban.

De ha te úgy érzed, hogy ez egy nem normális állapot volt, akkor menjetek háziorvoshoz, majd az elküldi kivizsgálásra.

2011. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:

Szerintem egyenlőre semmit.Lehet, hogy kicsit többet vacsizott, vagy feszült volt.Talán egy kis

nyugtató tea, vagy fürdő jót tenne lefekvés előtt.Ha későn vacsoráztok, annak is lehetnek zavaró hatásai.Ha ismétlődne akkor már érdemes orvoshoz fordulni egy kivizsgálásra.

2011. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyen még nem történt!Percekig tartott mire úgymond magához tért!Szólongattam,rángattam szegényt!Aztán elmúlt ez a rángatózás és kérdezte nagy nehezen hogy mi a baj.Kérdeztem tőle de azt mondta nem álmodott semmit!(pedíg szokta mondani ha rosszat álmodik) Nagyon ijesztő volt!Nem idegeskedünk semmi miatt!A hétvége is pihenéssel telt szóval nem tudom!Azt hittem mentőt kell hívni!
2011. ápr. 4. 10:22
 6/8 Raffi ***** válasza:

Ezekután menjetek orvoshoz. Ezt már érdemes kivizsgáltatni.

Nem adott közben hangot, nem volt nyálas a szája?

2011. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom.....olyan gyorsan történt minden!nagyon meg voltam ijedve! igazából ha hangnak lehetne nevezni akkor olyan volt mintha küzdene azért hogy levegőt vegyen!
2011. ápr. 4. 10:32
 8/8 Raffi ***** válasza:

Lehet, hogy átmeneti állapot. Talán tényleg csak egy álom volt,az álom olykor furcsa dolgokat produkál, gondolj csak a holdkórosokra, vagy a lidércnyomásra.

Inkább most te félsz az éjszakától,úgy gondolom. Ha beteg lenne, ez napközben is jelentkezne nála nem csak este.

2011. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!