Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbélgyulladásom van?

Vakbélgyulladásom van?

Figyelt kérdés
Vakbélgyulladásra utaló tüneteim voltak. Az orvosok semmit nem találtak és ugyanúgy rosszul vagyok, mit csináljak?
2011. ápr. 4. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyen, kiderült, hogy még idült vakbélgyulladásom sincs (ami ugye nem olyan vad, mint az akut). Az összes létező vizsgálatnak alávetettek, de nem derült ki semmi, végül széttárták a kezüket, azt mondták, növőgörcs. A vicc csak az, hogy 23 éves voltam és már nem nőttem (azóta se).


Szóval vannak ilyen rejtélyes dolgok. Nyilván nézték a többi hasi szerved is, ugye?

2011. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban... Főtt krumpli, főtt rizs, így, natúran 1-2 napig, ne sózd meg. Sok szénsavmentes ásványvizet igyál, meg kamillateát, hársfateát. Utána lassan lehet visszatérni a rendes táplálkozáshoz. Háztartási keksz, kevés kenyér, párolt hal stb. Nekem ezt mondta az orvos 1 éve.

Itt is van tipp:

[link]

Most én is ezzel szenvedek megint, épp most ettem meg a főtt krumplimat.

Remélem tudtam segíteni. Kitartást, s mihamarabb gyógyulj meg.

2011. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lemaradt az elejéről, hogy egyél... :)

De nem tudom, mi bajod lehet, ha nem bélgyulladás, nem értek hozzá, viszont ettől a diétától nem lesz bajod, egy próbát megér. Ha meg rosszabbul vagy, akkor nyilván irány az orvos

2011. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Emberek! A bélgyulladás és a vakvéggyulladás nem ugyan az.

Ha vakbélgyulladásról beszélünk akkor a jobb oldalon csípőtájékon jelentkezik a fájdalom. Nyiroksejteket tartalmaz így nem segít rajta a diéta.

Nekem amikor begyulladt nagyon fájt, az egész hasfalam bekeményedett és meg is műtöttek. Ha a várképed normális akkor nincs a szervezetedben gyulladás. Vmi más a ludas!

2011. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvosom, hogy a vakbélgyulladásnak is lehetnek olyan tünetei, mint a rendes bélgyulladásnak. Amikor nálam jött ki először, nem véletlenül nézték meg először a vakbelem, utána meg a többit. Bár amilyen sarlatánok vannak mostanában orvos címszó alatt... (Egy barátomat megműtötték a veséjével, majd kiderült, az epéjének van baja, a veséje ép volt. Az epeműtétjét elrontották, meghalt - és ez sajnos csak egy példa.)

Nem vagyok látnok, nem tudom, a kérdezőnek konkrétan milyen panaszai vannak. Ha azok, amik megegyeznek a bélgyulladáséval, kipróbálhatja a diétát.

2011. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!