Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, és 176 centi...

15 éves vagyok, és 176 centi (apám 186 anyám 165cm) Szerintetek mekkora leszek, illetve hány éves koromig növök még?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 16:30
 1/3 tetris ***** válasza:
Néhány centi még belefér, hiszen az ember 18-20 éves koráig még nőhet. Ki tudhatja, nálad mi a helyzet. Az is lehet, hogy már el is érted a felnőttkori magasságodat, és nem leszel magasabb.
2011. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tankönyv szerint a gyerekek várható végleges testmagassága hozzávetőlegesen megbecsülhető az alábbi képlet alapján: szülők testmagasságának átlaga +6,5cm ha a gyerek fiú; ill. szülők testmagasságának átlaga -6,5cm, ha lány. Ez átlagérték, kisebb-nagyobb eltérés lehet.
2011. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Általában 21éves korunkig növünk lehet, hogy a kamasz kor után nem olyan látványosan, de növünk, azt meg csak a jóég tudja megmondani, ki, mekkora lesz. (én [20L] pl túl nőttem a szüleimet, és az öcsém még mindig nő [18] pedig anyukám és apukám sem túl magasak)
2014. máj. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!