Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a narancsbőrt a hasamról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan tudnám eltüntetni a hasamon lévő narancsbőrt. Nem vészes, csak bizonyos szögben látszik, és bizonyos fényben, de engem zavar.

19 éves lány vagyok, 172 cm és 55-56-57 kg, rendszeresen sportolok (heti 4-5 alkalom; 35 perc futás és felülések), sehol máshol nincsen narancsbőröm, a hasam sem hájas (látszódnak az izmok is kicsit), nem dohányzom, nem iszom alkoholt, sok folyadékot fogyasztok, sok gyümölcsöt és zöldséget eszem. Nem élek gyors kaján, igaz fehér lisztet és édességet is szoktam enni, de egyáltalán nem két pofára.

Esetleg valakinek valami tippje, hogyan tudnám eltüntetni azon a néhány négyzetcentiméteren lévő narancsbőrt? Köszönöm!


2011. ápr. 5. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd el masszírozni azt a részt. Én ezt szoktam igaz a lábamon de mintha használna. Tudod szétkell 'törni' a felhalmozódott zsírszöveteket.
2011. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy csak téged zavar, szerintem a legjobb túltenni magad rajta. De ha mégis mindenáron foglalkozni akarsz vele, akkor dobj egy privit.
2011. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!