Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tüntethetném el a...

Mivel tüntethetném el a narancsbőrt leghamarabb?

Figyelt kérdés
Van v-ki aiknek már bevált valamilyen krém vagy más? Azt hallottam, hogy sok rostot kell bevinnem a szervezetbe és az is tud segíteni, mivel tudok sok rostot bevinni?
2009. márc. 15. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a narancsbőr elvileg a szervezetbe bevitt méreganyagok miatt alakul ki. szóval ha nagyon sok VIZET iszol, illetve gyümölcsöt és zöldséget eszel (ROST), hideg-meleg váltózuhanyt alakalmazol a kényes területeken és után jól átdörzsölöd a bőrt, akkor elvileg elmúlik. meg persze sok sport
2009. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem egy nap alatt alakult ki, ezért eltűnni sem ennyi idő alatt fog. Nekem 2 éve egy 3 hónapos kúra után teljesen eltűnt. Ezalatt kihagytam az étrendemből mindenféle mesterséges és finomított anyagokat tartalmazó élelmiszereket. Csak zöldséget, gyümölcsöt, sovány tejtermékeket, és teljes kiőrlésű vagy magvas pékárukat ettem. Sok salaktalanító teát ittam, hogy minél gyorsabban kiürüljenek a szervezetemből a méreganyagok. Valamint sokat tornáztam. A kardióedzés égeti legjobban a zsírt. Én minden nap 1 órát tekertem a szobabiciklin 130-as pulzus mellett. Valamint használtam még cellulitisz elleni krémet is. Sokféle kapható, én például az Eveline-től használtam a pirosat. Azóta is szoktam használni, nekem bevált.
2009. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszömön a segítséget!
2009. márc. 16. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!