Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy zene...

Olyan létezik, hogy zene függőség?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja.Én az vagyok
2011. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik, pszichésen szinte mindentől függővé lehet válni.
2011. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ezt korábban én is föl akartam tenni kérdésnek.

Én speciel minden nap hallgatok zenét, mert egy napig sem bírom ki, hogy ne így legyen. Mert akkor úgy érzem megörülök, hogy ha nem lehet. Úgy érzem a zene sok mindenben segít. Boldogabb vagyok tőle.

2013. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy van-e, de én szerintem függő vagyok. A nap szinte 24 órájában zenét hallagatok. Zene nélkül nem tudok aludni, se semmit csinálni. Minden hangulatomhoz vannak zenéim.. Imádom a zenét. Ha nem tudok hallgatni, akkor énekelek, dobolok, vagy valamivel zenét kreálok. Egyesek szerint teljesen őrült vagyok, pedig csak egyéniség :-) Már volt olyan, hogy az egész bolt együtt zenélt velem xd Hosszú volt a sor, én elkezdtem az aprókkal játszani. Más is csatlakozott, a végére pedig mindenki zenélt :-D Nagyon jó volt :3
2014. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!