Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külföldre készülök dolgozni,...

Külföldre készülök dolgozni, és ezért szerettem volna elmenni kivizsgálásokra, mert ugye soha nem lehet tudni a bajt?

Figyelt kérdés
A bőrdokit is célba vettem,és szerettem volna egy teljeskörü kivizsgálást,mire ő mérgesen,felháborodva lehordott,hogy ilyet nem lehet kérni!Szerintetek?Mert több helyen is olvastam,hogy végeznek teljeskörü börorvosi kivizsgálást!Érdemes elmenni ilyen kivizsgálásra,megelőzni a bajt,vagy hallgassak a dokira,és hagyjam inkább? 33/F
2011. ápr. 6. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen kéréssel magándokihoz érdemes elmenni, még ha az drága is. Már ha feltétlen szükségét érzed.

Én egyszer jártam hasonlóképp egy sztk-s bőrdokival, aki szó szerint elküldött melegebb éghajlatra, hogy ne akarjam kivizsgáltatni magam, amíg nincs semmi bajom...hát gondoltam remek hozzáállás...majd csak akkor jöjjek, ha tök beteg vagyok? Amúgy nem ok nélkül kértem, hanem azért mert folyamatosan előjöttek érdekes tünetek, és fogalmam sem volt mi az, nem akartam, hogy baj legyen.

Ha úgy érzed, hogy el kell menned egy ilyen vizsgálatra, akkor válassz egy magándokit.

2011. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Azért szerettem volna elmenni egy ilyen vizsgálatra,mert mindig is kicsit problémás volt a bőröm!Értem ez alatt: kipirosodik az arcom,olyan érzés,mintha égne,hiper száraz a bőröm,pattanásszerü valamik "ott".Egyébként mondom elmegyek,jobb előbb mint utóbb,és ez a válasz!Nem értem a dokikat.csak akkor mehetek,ha már megvan?Évente 1-2 teljeskörü kivizsgálás nem férne bele?Annyira elfoglaltak?
2011. ápr. 6. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!