Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elmenne ősszel az orvosom...

Ha elmenne ősszel az orvosom külföldre dolgozni, szerintetek elkezdené az 1,5-2 éves kezelésemet a jövő héten?

Figyelt kérdés

3 éve járok havi szinten egy orvoshoz és most megint lenne egy hosszabb hormonos kezelésem. Szerintetek ha tudná, hogy kimegy, mondta volna, hogy kezdjük el? Nem ajánlott volna inkább valaki mást?

Csak mert valaki azt mondta, hogy kimegy, de én alapnak veszem, hogy akkor nem kezdené el a jövő héten a kezelésemet, főleg, hogy ilyen régóta járok hozzá, ráadásul magánrendelésére.


2011. aug. 26. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog lemondani addig a bevételeiről, az biztos. Majd ha megy, átad egy munkatársának.
2011. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ket orszagban is tud maganrendelni, nem? Egy-ket napot itt, egy-ket napot ott.
2011. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ez ilyen tök bizonytalan infó...és ezt a kezelést most én "könyörögtem" ki.

Szerintetek ebben az esetben sem szólt volna?

2011. aug. 26. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül tartozik a betegre, ezért nem feltétlenül mondja/mondta el.

Örülj annak, hogy a "kikönyörgött" kezelés meglesz,a többivel ráérsz akkor foglalkozni ha itt lesz az ideje (már ha tényleg megy valahová...).

2011. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert nem kerdezel ra? Ha az elmenes ideje beleesik a kezelesbe, akkor minden jogod van tudni.
2011. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!