Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbél gyanúval lehet sportolni?

Vakbél gyanúval lehet sportolni?

Figyelt kérdés
Nincs vakbelem de néha beszokott gyulladni, és ilyenkor nagyon szúr.Viszont én nagyon keményen edzek, sportolok.
2011. ápr. 6. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs vakbeled, akkor hogyan gyulladhatna be???
2011. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van vakbelem, nem szedték ki.
2011. ápr. 6. 21:30
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem vagyok vakbeles csak néha begyullad.
2011. ápr. 6. 21:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Vakbélgyanúval az ember felkelni sem bír az ágyáról. Amíg sportolni van kedved és energiát, addig nagy bajod nem lehet. Olyat meg még végképp nem hallottam, hogy már nem létező vakbél begyulladjon.
2011. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet azon érteni, hogy van vakbelem.Nem szedték ki.Néha begyullad, akkor nem tudok járni,ülni stb...de amikor nincs semmi baja, akkor nem káros a sport?
2011. ápr. 6. 21:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát te valamit nagyon összekutyultál. A vakbél nem szookott csak úgy begyulogatni. Ha egyszer begyullad annak általában mútét a vége nagyon hamar. Tehát valami más szokot szúrni görcsölni. Hol érzed ezeket a panaszokat?:
2011. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma is begyulladt suliba, egyből mentek az ügyeletre.Ott mondták.Már 3x volt lejegelve, mert a fehérje szint nem volt meg a műtéshez.
2011. ápr. 6. 21:41
 8/12 A kérdező kommentje:
*mentem
2011. ápr. 6. 21:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt a sport, mozogj nyugodtan. Egyébként a vakbélgyulladás nem múlik el magától, hanem kezelés (műtét) nélkül perforálódik és életveszélyes hashártyagyulladást okoz. Ha neked el szokott múlni, akkor az nem vakbélgyulladás, hanem valami teljesen más. Talán érzékenyek a beleid valamilyen ételre.
2011. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet, de a doki ezt mondta ma.Köszi!
2011. ápr. 6. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!