Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy sokszor...

Mitől van az, hogy sokszor olyan dolgokra emlékszem, amire senki másnem a családban?

Figyelt kérdés
Van úgy,hogy igaz nagyon halványan be-bevillannak emlékképek,amire gyakorlatilag csak mintha én emlékeznék,de pl a bátyám nem,vagy amikre anyám nem emlékezett,tudom hogy ez kissé inkább ezoterikusnak hangzik,de ezek a "fals"emlékek igen intenzívek,még ha csak a pillanat tört részen villannak be,nem függhet ez össze az időnkénti depressziómmal, Vagy itt már más baj van?
2011. ápr. 7. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nincs baj (a depin kívül). Egyszerűen benned más dolgok hagynak mély nyomot, más marad meg benned. Ez mondjuk összefügghet azzal, hogy érzékenyebb vagy, és ezért vésődik be mélyebben pl a rossz emlék.


Persze kérdés, hogy amit fals emléknek hívsz, ezek pillanatok, részletek az életből (pl szavak, vagy hogy ki mit viselt 1997 nyarán a tóparti bulin), vagy konkrét események, pl elmentünk Olaszországba, pedig soha nem jártatok ott?

2011. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!