Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ortopédiára kell beutaló?

Ortopédiára kell beutaló?

Figyelt kérdés
Elég rég óta fáj a sarkam, és nem csak akkor mikor rálépek, hanem fekvés közben is iszonyúan lüktet. Nem akarok már mindenféle boltban vett talpbetéttel próbálkozni, remélem az ortopédián tudnak segíteni. Esetleg vkinek van hasonló problémája? Mit gondoltok mitől fájhat így? És muszáj beutaló?
2011. ápr. 7. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
pedig muszaj leszel talpbetet, de inkabb gyogypapucsot hasznalni. 90% hogy sarokcsontkinovesed van, es nekem nehogy higgy valami orvosnak, ha szurival akar gyogyitani a sarkadon. belednyom mindenfele szirszart glicerin meg ilyenek es meg mas bajod is lesz tole.
2011. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kell.
2011. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgyértettem, hogy ortopédus által felírt a bajomra a legjobb talpbetétet akarok, nem holmi boltba vásárolható utánzatokat. Gyerekkoromban voltam utoljára ott, akkor kaptam egy speciálisan csinált talpbetétet, mert akkor is a sarkam fájt már, de azt már kinőttem, meg jól széttapostam. Szóval kell beutaló. Én nem akarom hogy inekciózzon a sarkamba :S
2011. ápr. 7. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!