Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az RH negatív ritka vércsoport?

Az RH negatív ritka vércsoport?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az RH negatív nem vércsoport,hanem egy antitest hiányát jelenti. A vércsoport a 0, A, B, AB
2011. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
oh...éés a vérvizsgálaton kívűl honnan tudhatom meg a vércsoportomat?
2011. ápr. 7. 23:42
 3/14 anonim ***** válasza:
esetleg kiszámolhatod a szüleidéből, de az csak egyedi esetekben lehetsééges (plmindketten A-sok akkor te is az vagy)
2011. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm.amugy apám közölte hogy nekem nem kötelező tudnom a vércsoportomat...dde nem épp ellenkezőleg?
2011. ápr. 7. 23:46
 5/14 anonim ***** válasza:
nem árt ha tudod. az iskolában, 8-dikban nem csináltatok vércsoport vizsgálatot? szerintem azt mindenkivel megcsináltatják
2011. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Senkivel nem csináltatnak olyan vizsgálatot
2011. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
8.at osztályozóvizsgával csináltam...párhuzamosan 1.gimivel külföldön szal...a 8.ik osztályélet meg vizsgálatok kimaradtak
2011. ápr. 7. 23:53
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kötelező tudnod, ahogy az emberek jó része sem tudja, egy másik nagyobbacska része meg szerintem nem biztos benne. :)

Persze mindenkit érdekel hogy ő milyen csoport, véradáskor pl. megkérdezheted ha jól tudom.

2011. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De hogy hogy nem tudják? Nem úgy engedik el a gyereket a kórházból, hogy ilyen alapokat elmondanak róla? Anyád csak tudja már...
2011. ápr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudom a vércsoportomat, nem is érdekel. Ha egyszer véletlenül autóversenyző lennék, és ki kéne ragasztani az ablakra, majd akkor megkérdezek valakit.
2011. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!