Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lefekvéskor nem szűnő vizelési...

Lefekvéskor nem szűnő vizelési inger mitől lehet?

Figyelt kérdés
Amikor lefekszem függetlenül attól,hgy este vagy napközben állandóan rámtör a vizelési inger.Már aludni is alig tudok ez miatt.Ha elmegyek pisilni és visszafekszem abban a pillanatban megint rámjön.Mi okozhatja ezt?
2011. ápr. 8. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem több oka is lehet.

Felfázás

Stressz

Húgycsőgyulladás

Prosztatamegnagyobbodás


Nekem is volt ilyen már többször, de pár nap / hét alatt elmúlt. Öltözz fel melegen a veséid ne legyenek ki, hordj mindig zoknit és papucsot. Lefekvés előtt már ne igyál sok folyadékot, nap közben egyenletesen igyál, mindig egy kicsit.

2011. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint a derekad ne legyen ki, ne a veséid :D
2011. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok és már elég régóta fenn áll ez a helyzet de mostanra egyre rosszabb.dokinál régebben voltam semmi vizsgálat felfázás elleni gyógyszert írt fel de ez az állapot nem szűnt meg. :(
2011. ápr. 8. 15:47
 4/6 anonim válasza:
Régi kérdés, de ha valaki itt járna: én két hétig voltam így, antibiotikummal voltam kezelve, nem használt. A sok folyadék sem. Aztán megettem egy nagy citromot úgy magára és mintha egy kicsivel jobb lett volna, erre bevettem 1000 milligramos C vitamint, amitől helyrejöttem másnapig, másnap is egy 1000eset, elmult a tünet végleg, azóta is van néha h rámjön, de a nagy dózisu C vitamintól pillanatok alatt elmúlik, igaz nagyon fájta gyomrom tőle, de megérte!
2013. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok ezzel😢 már vagy egy éve folyamatosan de úgy hogy konkrétan 2 percenként. És nagyon sok jön. Nár voltam urulógusnál, de semmi. Tényleg nem tudom. Álmatlanságban szenvedek emiatt. Tehát egy este kb. 20-szor megyek WCre. Nagyon rossz😢😢😢
2017. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Chloe110780 válasza:
Velem ugyanez a problema...Sosem tudtam sokat inni napi fel liter viz es fel eve en is 2 percenkent ugy erzem (csak este) ,hogy mindjart bepisilek minden orvost vegigjartam de semmi .Igyak 2 litert es megszunik ez volt a valasz.Most 3.honapja iszom rendszeresen asvanyvizet de semmi javulas.
2018. ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!