Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Füldugulás ellen van valami...

Füldugulás ellen van valami otthoni praktika?

Figyelt kérdés
Náthás vagyok és be van dugulva a fülem. Befogtam az orromat és úgy fújtam, de az nem használ. Egyéb? (Fülgyertyán, spray-n kívül még valami ?)
2009. márc. 1. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyéb megoldás: kivárni míg elműlik a nátha.
2009. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt manővert kell megimételni, de naponta kb. 50x, mégpedig úgy, hogy egymás után 10x, ést ezt napi min 5x.
2009. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fenti trükk kiegészíthető azzal, h előre hajtod közben a fejed és nyelsz egy nagyot. Ha így sem akar kidugulni, akkor vegyél be valami gyulladáscsökkentőt, pl. Cataflamot, ez kb. 1 óra alatt leviszi a torok duzzanatát, és szabaddá válik a fülkürt.
2009. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Hasonló okokból vettem a patikában közel 2000 Ft.-ért bizonyos spray-t, ami semmit sem ért. Végül is 1-2 hét után orvoshoz kényszerültem elmenni. Nem egészen 1 perc alatt megoldódott a dolog : kinyílott a világ a bal fülemre is!

Ezt a megoldást javasolom, mielőbb!

2009. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Cataflamot recept nélkül lehet kapni?? Nekem kellemetlen emlékeim vannak a fülészetről, nem akarok elmenni...

De ugyanezek a problémák...

Neked elmúlt?? Mert nekem már régebben is volt ilyen akkor 4 nap után kifakadt a fülem és megoldodott a probléma :) remélem most is így lesz

2011. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!